Antalya Nerede?

Türkiye’nin en sıcak iklimine sahip bölgesi olarak bildiğiniz Antalya ili türkiyenin güneyinde bulunmaktadır. Genel ağırlığı turistik bölge olarak adlandırılmaktadır senede çok fazla turist ağırladığı için truzim sektöründe her zaman lider durumdadır. Nüfus ortalaması olarakta 2.328.555 olarak bilinmektedir, bu nüfus 1.174.936 erkek sayısı ve 1.153.619 kadın sayısından oluşmaktadır. Deniz olarakta çok tuzlu bir deniz’e sahiptir, Antalyanın yüz ölçümü 20.909 km ‘dir.

Antalya’nın En İyi Gece Clubleri

Aura Club : Antalya’nın en popüler gece clubü diyebiliriz, mekan geniş ve ferah olmasından ziyade en ünlü DJ ‘ler burada yer almaktadır. İçeride çok fazla yerli yabancı uyruklu kişi bulunmaktadır. Eğlencenin dibine vuracağınız 1. mekan burasıdır.

İnferno : Burasıda Aura club ile yan yanadır gayet hoş, nezih ve kalitelidir. Aura’dan sonra kesinlikle burasıda düşünülebilir. NOT : Aura ve İnferno yazlık mekanlardır sadece yaz aylarında açılmaktadır.

Ceila : Kış aylarında şehrin merkezinde gidilebilecek ferah, kaliteli, temiz ve başarılı müzikleri ile ön plana çıkan bir mekan varki onunda adı Ceila’dır. Ortam ve atmosfer oldukça iyidir.

Soho : Yine şehir merkezinde bulunan bu güzel elit mekan sizi mutlu edebilecek seviyededir.